מדי יום אני מקבל מספר מיילים מוזרים לעתים מצחיקים, לעתים עצובים והרבה פעמים הזויים.

אתמול לאחר ששלחתי הודעה ושיחררתי מיזם חדש שלי לאור

נדהמתי מהמייל שקיבלתי:

"נמאס לי ממכם תפסיקו לשלוח לי מיילים כאלה ואם אתם חושבים שאני אלחץ על הקישור הצהוב אז יש לכם טעות  אני יותר לא מאמינה לאף אחד מכם ולא הולכת לאף כנס או סדנה או כל דבר אחר. למרות שאני מאד רוצה להצליח באינטרנט"

בדר"כ כלל אני פשוט לא עונה לכאלה או מוחק אותם ואפילו מסיר אותם מהרשימה אבל החלטתי לשלוח מייל חוזר (זה היה אפילו מהאייפון) ובציניות כתבתי לאותה בחורה

"גברתי הנכבדת, אני מבין שאתה לא מחבבת את הצבע הצהוב (בפעם הבאה אני מבטיח להתחשב באוהדי הפועל ) אך לפי מיטב זכרוני קיבלת מסר ממני אשר בסופו חתום שמי , מדוע את פונה אליי בלשון רבים? האם קיבלת את המסר מעוד אנשים? אשמח לדעת !

האמת ששלחתי את זה בציניות רבה אך הופתעתי לקבל לפני מספר דקות מסר ארוך מאד ונזעם כתגובה

"אתם מגזימים לגמרי אתה וכל המומחים והגורואים שלא מפסיקים לשלוח לי מיילים, שעכשיו המצאתם משהו חדש שרק לוחצים על הקישור ואתם רושמים אותי לעוד רשימות של אנשים שאני לא מכירה ולא רוצה מהם כלום, כל אחד ממכם ממליץ על השני ואני כבר משתגעת אני לא רוצה לקרוא שום מאמר שלך, לראות סרטונים או להצטרף לוובינרים שלכם. הייתי בסדנאות של XXXXX ו YYYYYY ו ZZZZZZ לא למדתי מזה כלום וזה לא עזר לי כלום וביזבזתי מעל 10000 ש"ח ולא יצא לי מזה כלום. אז הדבר האחרון שאני רוצה זה להיות מומחית כמוכם"

 

החלטתי לעשות סדר, לאותה גברת עניתי באופן פרטני ומנומס וכאן אני רוצה לציין מספר עובדות חשובות

חשוב לציין – ברור שמאחורי הפוסט הזה שכולו 100% מקרה אמיתי יש מסר שיווקי (כמו ברוב הדברים שאני עושה) אך זהו הזמן להוציא את הדברים לאור:

זהו המסר ששלחתי אתמול:

מה שלומך?

רוצה להיות מומחה אינטרנט?

רוצה ללמוד ולדעת  (רק את) כל מה שצריך בשביל לדעת לשווק באינטרנט?

אם עד היום לא מצאת את הקורס או המורה המתאים.

או !

שמאד רצית אבל לא יכולת להרשות לעצמך ( כי בטח לא היה לך מספיק זמן או כסף).

לראשונה בעולם (לא מגזים) אין מה שימנע ממך מעכשיו לעשות את זה.

==>> לחיצה כאן ותוך 30 יום תהיה מומחה אינטרנט

אני מאחל לך המשך יום מעולה ושבוע מוצלח

זוהי הפעם הראשונה בה "המורה" מרוויח רק מההצלחה של "התלמיד"

במילים אחרות אפשר אפילו להגדיר זאת "הגיע ההזדמנות שלך של שנת 2011"

==>> לחיצה כאן ותוך 30 יום תהיה מומחה אינטרנט
אם מתעוררת בך איזה תחושה של סקפטיות אזי לא כדאי להסס.

אני נמצא בצד השני של המייל לענות על כל שאלה

יום מעולה

עידו מאירון – מורה דרך לעסקים ברשת

נ.ב.

נסים קורים בדר"כ סביב איזור חנוכה  

 

החלטתי לכתוב את דעתי כתגובה למה שקרה + וכהקדמה למיזם החדש לי.

1) בארץ קיים היום מספר לא מבוטל של "מומחים" שתחומים שונים, תחום האינטרנט הוא אחד המקומות שבהם הכי קל להתבלט במהירות (למי שעושה זאת נכון ) וכמובן הנושא מעורר דיונים רבים.

2) אני באופן אישי משתדל לקדם את התכנים ו,המוצרים והשירותים שלי, כמובן שאני עושה לא מעט שיתופי פעולה אך מאז ולתמיד כאשר אני אמליץ על מישהו או משהו לרשימת התפוצה שלי אלו יהיה מוצרים שאני יודע מי עומד מאחוריהם, אלה יהיו מוצרים שבהם אני משתמש, אלו יהיו אנשים שאני מכיר ויודע ב 100% שהם "תותחים" בתחום שלהם.

3)אני לא מחליף או אחליף דיוורים והמלצות לצורך הגדלת רשימת תפוצה ובטח שלא אגרום לאנשים להירשם לרשימות תפוצה ללא ידיעתם ( לחיצה על קישור אינה "אישור" להרשמה לדעתי אם כבר עושים זאת צריך לרשום בגדול עם הדגשות וצבעים "בלחיצה על קישור זה הינך נרשם לרשימת תפוצה של …. ולקבל דיוורים וכו'.) יש אפשרות גם לרשום אנשים באמצעות פייסבוק בו הם חייבים לאשר את קבלת הדיוור.

4)אני לעולם לא השתתפתי באיזה מסע פרסום אגרסיבי בוא עשרות משווקים , משווקים את אותו המסר, ברור לי שהנמענים שלי כשאר יקבלו מסרים זהים מהר מאד יתרגזו ( ואני מציין לאחר המכתב ההזוי שקיבלתי). תותאות דומות יכולות להגיע מפרסומים ומרכישת טראפיק ממומן (שזה הרבה יותר זול מתשלום על עמלות תיווך מעל 50% מהסכום ובעצם לקרוע את הלקוח הסופי)

ב 4 השנים האחרונות אני חי ונושם אינטרנט (לפני זה לא ידעתי כלום) למדית המון על תחום השיווק , הפרסום, הקמת אתרים , בתחום המדיה החברתית התמקצעתי בצד העסקי וזאת ע"י מחר אין סופי

ופשוט מאד אני ממליץ לכל מי שמתבאס ממומחים ועוד…

בתור התחלה בידקו את הנראות שלהם ברשת:

מומחי מדיה חברתית – רצוי שתהיה להם נוכחות מקצועית ברשת, אנשים לא יכולים ללמד לעשות דברים בלי לעשות את זה בעצמם + בקשו מכל אותם מומחים לראות עבודות ותוצאות של לקוחות שלהם, בתחום הזה רק "ללמד" או "ללמד אנשים אחרים ללמד (וחוזר חלילה) זה לא פעילות עסקית. (פעילות עסקית בתחום החינוך והיזמות אך לא התחום האינטרנט).

מומחי קידום אתרים – רצוי שיהיו ממוקמים איפה שצריך באינטרנט עם אתרים ומידע כמו שצריך

מומחי וידאו – רצוי שאכן יהיו להם סרטונים מקצועיים ואם כבר יש להם סרטונים מקצועיים עם עשרות אלפי צפיות אז שלפחות יסתירו את הסטטיסטיקה של יוטיוב כדי שלא כל אחד יוכל לראות ש 99% אחוז מהצפיות מגיעות מהודו ופקיסטאן (מומחים חוצי גבולות).

אלו שמלמדים אותכם לעשות כסף באינטרנט – זוהי בכלל תופעה נלוזה שהגיע מארה"ב אשר מוצפת במילוני פורמולות להצלחה , ומה שעצוב שאנשים ממשיכים לבלוע את את זה ולהצטרף לכל מיני תכנית נלוזות והזויות . בידקו את המומחה את המוצר ועוד… אם אין מוצר ממשי מאחורי הזדמנויות שכאילו זה כנראה עוד בלוף.

בדקו את הרקע המקצועי של המומחה – מעטים הכישרונות שתוך מספר חודשים מלהיות פקידה או קוסמטיקאית הפכו ל"גורו שיווק" אי אפשר להבין בשיווק ומכירות מכל סוג שהוא בלי לעסוק בזה.

 

לאחרונה הורדתי פרופיל בפעילות שלי במדיה החברתית (הפעילות האישית שלי לא עבור לקוחותיי) פשוט החלטתי בעזרת הקישורים והידע שלי להתמקד בעיקר בבניית הנכסים האינטרנטיים שלי + אני מחדיר לישראל את חברות GVO אשר עושה מהפיכה בעולם ע"י זה שהיא מספקת את כל הכלים שצריכים לשיווק באינטרנט במקום אחד ובמחיר מאד מיוחד. והכי חשוב מתגמלת על כך מאד יפה….

 

הדבר היחיד שמבאס אותי הוא שקראתי לתכנית החדשה שלי "להיות מומחה אינטרנט תוך 30 יום" ואחרי המייל הזה הבנתי שיש הרבה אנשים שסולדים ומפחדים מלהיות "מומחה" .

אז כן הכוונה שלי היא בהחלט לתת לאנשים את כל הכלים לשלוט באינטרנט ברמה מאד גבוה וזאת ע"י שיעור יומי.

ולא סתם

החלטתי לגבות על תכנית שכזאת אך ורק 99 ש"ח למי שחבר ב GVO ככה שאנשים חוסכים אלפי שקלים בשנה

אז אני חושב על שינוי השם או המסר אשמח לקבל הצעות ורעיונות….. ולכל אותם "קוראים" אלו שלא בא לכם לקבל מיילים ממני או "מומחים" אחרים פשוט הסירו את עצמכם מרשימות הדיוור .

ביחרו איך ואיפה אתם רוצים ללמוד ולהיפתח יש עוד אפשרויות בעולם הזה. בידקו מה אתם מקבלים וממי אתם מקבלים זאת

והכי חשוב בהצלחה לכולם

עידו

 

 

 

 

כתיבת תגובה